Zeki Peker’e Yoğun İlgi

Bitlis 5 Mayıs 2018 21:33
Videoyu Aç Zeki Peker’e Yoğun İlgi
A
a

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilleri seçimleri için Bitlis'te yapılan Temayül yoklamasında aday adayı Mehmet Zeki Peker’e delegeler yoğun ilgi gösterdi.

Ak Parti Teşkilatı tarafından bugün saat 09.30'da Bitlis İsmail Eren Spor Kompleksinde düzenlenen, Aday Temayül Yoklamasına katılan M.Zeki Peker, salonda büyük bir coşku ile karşılandı. Bitlisliler tarafından aday olması çok istenen Peker, salondakilere teveccühlerinden dolayı teşekkür etti.
 
Temayül yoklamasının yapıldığı salonda açıklamada bulunan Mehmet Zeki Peker, "Allah öncelikle hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin. Bugün burada benimle beraber 32 aday adayı var. Gördüğünüz gibi çok güzel bir atmosfer var burada, nezaket ortamında gerçekleşen bir seçim oluyor. Hepimizinde asıl amacı Bitlis'e, Bitlisimize hizmet etmektir. Rabbim bu hizmet görevini sadece temayül yoklamasında halkın elini sıkana değil, halkını gerçekten seven, halktan karşılık bulabilen adaylarımıza nasip etsin."
 
Adaylık başvurusunu son gün yapan Peker, kendisine sebebi sorulunca da şu cevabı verdi: "Ben 2 dönem aday oldum, yalnız oylar yetmeyince meclise gitmedim. Bunun üzerine ailemle oturup istişare de bulundum. Bitlis halkı benim yeniden aday olmam için çok ısrar edince, biz de gerek Bitlis'imiz için, gerek Partimiz için bu adımı attık” dedi.
 
Partililer ve delegeler tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan Peker, “Şu an talip olduğumuz koltukların hepsi gelip geçici, Rabbim bizi milletimizin gönül koltuğundan indirmesin." dedi.
 
990 AK Partili delegenin Bitlis’in geleceğine yön vermesini istediği oy kullanımında 31 aday adayı yarıştı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat