reklam

Zeki Peker, Tatvan’da İftar Yemeği Düzenledi

Tatvan 13 Haziran 2018 02:22
Videoyu Aç Zeki Peker, Tatvan’da İftar Yemeği Düzenledi
A
a

Tatvanlı İş Adamı Mehmed Zeki Peker, Tatvan'da düzenlediği iftar yemeğine yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

Tatvan’da bir düğün salonunda düzenlenen iftar yemeğine katılım bir hayli yüksekti.

Bitlis Eren Üniversitesi Genel Sekreteri Muhammed Zahid Kuldaş tarafından mevlit okunarak başlanan programda Zeki Peker bir konuşma gerçekleştirdi. Peker açıklamasında, ‘Çok kıymetli hemşerilerim bu davetimize icabet ettiğiniz için Allah hepinizden razı olsun. Sevgili hemşerilerim Cenabı Allah Ramazan-ı Şerifinizi, yapmış olduğunuz ibadetlerimizi Mekke’de ve Medine’de yapılan duaların anısına kabul buyursun. Her sene geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğimizi bu sefer son günlerde de olsa gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri iftar soframızda yalnız bırakmadığınız için Cenabı Allah sizlerden razı olsun. Ramazan bayramına da iki gün kaldı. Ben şimdiden herkesin bayramının mübarek olmasını diliyorum. Rabbim bizi nice ramazanlara ve bayramlara hep birlikte kavuştursun’ dedi.

Konuklarını tek tek kapıda karşılayan ve yolcu eden ev sahibi Zeki Peker, iftar süresince konuklarıyla yakından ilgilenmeyi ihmal etmedi.

Programa AK Parti Bitlis Milletvekili adayı Vahit Kiler, AK Parti Bitlis İl Başkanı Nesrullah Tanglay, Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, STK Temsilcileri ve 2 bin kişiye yakın vatandaş katıldı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Bitlis Belediye Başkanlığı Seçiminde Hangi Aday/Parti Daha Fazla Oy Alır?

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat