Vedat Kaküs , Ak Parti Tatvan İlçe Başkanlığına Aday

Tatvan 11 Eylül 2017 18:57
Videoyu Aç Vedat Kaküs , Ak Parti Tatvan İlçe Başkanlığına Aday
A
a

Tatvan BAPET (Bitlis akaryakıt ve petrolcüler derneği) Başkanı Vedat Kaküs , AK Parti Tatvan İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Tatvan da bir restoranda basınla bir araya gelen Vedat Kaküs, AK Parti Tatvan İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Kaküs ‘’AK Parti’de kongrelerin bir yarış değil, en iyisini bulma arayışı olduğunu dile getirdi. Kaküs "Millete hizmet yolunda tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de kongre dönemi başlamıştır. 2023 hedeflerine daha sağlam adımlarla ulaşmak için yenilenme ve tazelenme olarak adlandırılan ’yeni atılım Dönemi’nde dün olduğu gibi bugünde yarında omuz omuza verip durmadan yorulmadan çalışmalıyız. Birlik ve beraberlik içinde Türkiye’yi 2023 yılı hedeflerine taşımak için gayret göstermek tüm AK Parti ailesinin birinci sorumluluğu ve görevidir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı 16 Nisanda yapılan halk oylamasının kabul edilmesiyle birlikte partiye dönüşünün önü açılmış bu kapsamdaki yaklaşık 33 ay sonra 5.çocuğum dediği AK Partiye geri dönmüştür. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı 3 Olağanüstü Kongre sonrasında yaptığı konuşmalarda partide bir metal yorgunluğundan bahsetmiş bu anlamda AK Parti içerisindeki değişikliğin sinyallerini vererek yorulan kenara çekilsin demiştir. Sayın Genel Başkan yardımcımız Vedat Demiröz Beyin medeni cesaretini ortaya koyan herkesin aday olabilir söylemi bizi daha da cesaretlendirmiştir. Cumhurbaşkanımızın bu söylemi bize yol göstererek ufuk açmış oldu. AK Partinin 2019 seçimlerine daha iştahlı daha hevesli ve dinamik kişilerle yoluna devam etmesi gerektiğine inandığımız için AK Parti Tatvan İlçe Başkanlığına aday olduğumu belirtmek istiyorum. bu değişikliğin partimize ülkemize ve memleketimize faydalı olacağını düşünüyorum gelişen ve değişene karşı yenilenmezsek yenik düşeriz. AK Parti bir dava partisidir bir vefa partisidir. Bugüne kadar AK Parti’de görev almış emek vermiş herkesin başımızın üstünde yeri var. partimizde küskünlük olmaz kırgınlık olmaz. bu bir bayrak yarışıdır. daha genç daha dinamik dava sahibi milli ve manevi şuura sahip insanlarla partiyi 2023 ve 2071’e taşımak istiyoruz. bir siyasi partinin ana unsuru omurgası ve amacı milletinin beklentisini karşılamak daha iyi bir ülke sunmaktır. Bizde bu amacımızla biraz daha ortaya çıkararak milletimize verdiğimiz bu değeri daha çok hisettirerek 2019 hazırlığını yapacağız. Ben AK Parti’nin bu ülke için verdiği emeği çok yakinen bilen Cumhurbaşkanımızın bu konudaki yükünü yakinen bilen biriyim ve burada olma sebebim Cumhurbaşkanımızın bu ülke için hissettiklerini Tatvan’da kolaylaştırmak ve bu konuda ona destek olmaktır. Ben bunun için buradayım. Kongrenin başta ilçemiz, ilimiz ve ülkem için hayırlara vesile olmasını diliyor barış içinde bir yarış olmasını temenni ediyorum. ‘’ İfadelerini kullandı. 

Vedat Kaküs Kimdir? 
1985 yılında Tatvan ilçesinde doğdu. İlk orta ve liseyi Tavanda okudu. Van Yüzüncüyıl Ünüversitesi inşaat bölümünü yarıda bırakarak aile şirketinin başına geçti. Bitlis ve Kahramanmaraş’ta akaryakıt istasyonları bulunmaktadır. Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜĞİK), Bitlis Genç İş Adamları Derneği üyesi(BİGİAD)ve Bitlis Akaryakıt ve Petrolcüler Derneği Başkanlığını yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat