Valisi Ustaoğlu, ‘Devletle Vatandaşlarımızı Buluşturacağız’

Bitlis 3 Ekim 2017 13:35
Videoyu Aç Valisi Ustaoğlu, ‘Devletle Vatandaşlarımızı Buluşturacağız’
A
a

Bitlis Valisi ve Bitlis Belediyesi Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu, TOKİ 4. Etap sakinleriyle bir araya geldi.

TOKİ 4. Etap mahalle sakinleriyle kültür merkezi konferans salonunda bir araya gelen Ustaoğlu, vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinledi. Vali İsmail Ustaoğlu, vatandaşlara, belediye ve valilik hizmetlerini ulaştırmak ve varsa sıkıntılarını dinleyerek çözüm üretmek için çalışmalar yaptıklarını söyledi. Vatandaşlara hizmet verme noktasında gayretli olmaya çalışacaklarını dile getiren Ustaoğlu, şöyle devam etti.
 
"Bu gün başlattığımız ve her 15 günde kurum amirlerimizle bir mahallemizi ziyaret ederek sıkıntılarını dinleyeceğiz. Vatandaşların bizimle paylaşmak istediği belli hususlar varsa onları yerinde ziyaret edip hasbihal edip elimizden geleni yapacağız. Böylelikle devletle vatandaşımızı buluşturma çalışmalarımız olacaktır. İlk olarak burada yeni kurulan bu mahallemizle başlayalım dedik. Bu tür toplantılarımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum."
Ustaoğlu, konuşmasının ardından vatandaşların taleplerini dinledi. Toplantıya, İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar, Bitlis Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Aras, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat