Vali Çınar, 'Tatvan GB'ye Gerekli Desteği Verecez'

Spor 15 Haziran 2017 22:40
Videoyu Aç Vali Çınar, 'Tatvan GB'ye Gerekli Desteği Verecez'
A
a

Bitlis’i Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) temsil eden Tatvan Gençlerbirliği spor yöneticileri ve teknik yönetimi Bitlis valisi Ahmet Çınar’ı makamında ziyaret etti.

Yaklaşık 5 yıldan beridir Bitlis’i Bölgesel Amatör Ligde temsil eden Tatvan Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Muhsin Obalı, yöneticiler ve yeni transfer ettikleri sporcular ile birlikte ziyaret ederek, kulübün formasını Vali Çınar’a hediye ettiler.

Bu yıl birlik mesajları vererek, şampiyon olmak istediklerini belirten Başkan Obalı Valiliğinde desteklerini almak istediklerini söyledi. Amaçlarının Bitlis’e bir profesyonel takım kazandırmak olduğunu, ayrıca şampiyon olmaları halinde Bitlis’ten de bir takımın Bölgesel Amatör Liginde kontenjanı olacağını dile getirdi. Vali Ahmet Çınar ise, bu yıl Tatvan Gençlerbirliği Spor’a destek vererek, başarılı olmaları için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Vali Çınar açıklamalarında şunları belirtti: “Hem Tatvan İlçe olarak hem de Spor Kulübümüzün geçmişini bildiğimiz için gurur duyuyoruz. Bu sene profesyonel lige ilk defa bir takımımızın çıkışını hedefliyoruz. Burada önemli olan gençlerimize değer vermek, takıma gönül vermiş taraftara değer vermektir. Gençlerimizin yolunu açmak hedeflerine ulaşması için her türlü imkanı sağlayacağız” dedi.

“BAŞKA SÜRPRİZLERDE VAR”

Vali Çınar sözlerini şöyle sürdürdü: “Yurtdışından da transfer edilen futbolcularımızda var yakın bir zamanda hepsiyle tanışmış olacağız. Biz gayret sarf edip, emek vereceğiz ve hedefimize ulaşacağız. Profesyonel lige takımımızı bu sene yükselteceğiz.”
1000
icon
Kansu 16 Haziran 2017 12:02

6 senedir bu futbolu ayakta tutarak dişinle tırnağınla gün geldi tek başına yürütmeye çalıştın helal olsun sana muhsin başkanım.Sen ve bu güzel tatvan bu futbolu 3. Lig de olmayı hakkediyor.SAYIN Büyük VALİMiZİN büyük destekleriyle,bu sene o sene dediğimiz 3. lig hayallerimizin gerçekleşmesi umudu ile Büyük VALİMİZ'E desteklerinden ötürü teşekkürü borç bilir, minnettarız.Hayırlı olsun bitlis 3.lig takımın geliyor..

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat