Vahit Kiler, 2019'da Havaalanını Yatırım Programına Alacağız

Bitlis 2 Haziran 2018 23:24
Videoyu Aç Vahit Kiler, 2019'da Havaalanını Yatırım Programına Alacağız
A
a

AK Parti 27. dönem Bitlis milletvekili adayı Vahit Kiler, ulusal bir kanala verdiği röportajda yapılacak yatırımlar ile ilgili bilgiler verdi.

AK Parti 22. 23. 24. dönem Bitlis milletvekilliği yapmış olan ve 27. dönem AK Parti Bitlis 2. sıra milletvekili adayı olan Vahit Kiler, ulusal bir kanalda hem seçim sürecini değerlendirdi hem de önümüzdeki dönemde Bitlis için yapılacak yatırımları anlattı.
 
Kiler yaptığı açıklamada, ’24 Haziran seçimlerinde AK Parti olarak bölgede patlama yaparak güçlü bir hükümet olarak, güçlü bir meclis olarak bize yetki vermeniz dahilinde ben inanıyorum ki bölgede ne terör örgütü nede terör örgütünün siyasi ayağı olan HDP varlığını sürdüremeyecek’ dedi.

AK Parti 27. dönem Bitlis milletvekili adayı Vahit Kiler, seçilmeleri halinde yapılacak projeleri de anlattı. Kiler sözlerinin devamında, ‘İlk buya kazandıracağımız, ilk vereceğimiz müjde 2019 programına alacağımız Bitlis havaalanı olacak inşallah. Rahova bölgesinde 400 yataklı hastaneden hemen sonra burayı bir depolama merkezi haline getireceğiz’ dedi.


 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat