Tatvan’da Spor Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Tatvan 8 Eylül 2017 08:49
Videoyu Aç Tatvan’da Spor Güvenliği Toplantısı Yapıldı
A
a

“Spor güvenliği” toplantısı yapıldı Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan başkanlığında, 2017 – 2018 spor sezonu ile ilgili “Spor güvenliği” toplantısı yapıldı.

Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan başkanlığında, 2017 – 2018 spor sezonu ile ilgili “Spor güvenliği” toplantısı yapıldı.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen toplantıda, ilçemizde oynanacak olan spor müsabakalarında alınması gereken güvenlik önlemleri masaya yatırılarak, 2017-2018 sezonu içerisinde düzenlenecek olan müsabakalarda ve diğer sportif etkinliklerde alınacak güvenlik tedbirleri görüşüldü. Ardından güvenlik tedbirleri hakkındaki görüş ve öneriler ele alındı.

Toplantı sonunda değerlendirmede bulunan Kaymakam Mehmet Ali Özkan, ilçemizde oynanacak olan tüm müsabakalarla ilgili gerekli güvenlik tedbrilerin alınacağını söyledi.

Yapılacak olan tüm spor etkinliklerinin birlik, beraberlik, sevgi ve dostluklara vesile olması temennisinde bulunan Kaymakam Özkan, spor güvenliği ile ilgili azami dikkat ve gayret gösterilmesi talimatını verdi.

Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan başkanlığında düzenlenen toplatıya İlçe Emniyet Müdürü Uğur Ural, Tatvan Belediye Başkan Yardımcısı Halis Başaran ve ilgili kurum amirleri katıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat