KRALDAN ÇOK KRALCILARA!...

Uzunca bir aradan sonra Siz değerli okullarla, dostlar ve arkadaşlarla bir araya...

4 Aralık 2018 23:56
A
a
Uzunca bir aradan sonra Siz değerli okullarla, dostlar ve arkadaşlarla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşarken; sizlerle paylaştığım yazılarından rahatsız olan, KRALDAN ÇOK KRALCILAR!... Sanırım beni başka tanıdıkları arkadaşlarıyla karıştırdılar?

KRALDAN ÇOK KRALCILAR!...

Ya beni unutmuş, ya da, unutmuş gibime geliyor!... Yazmak, eleştirmek ve sizlere doğruları yazmak benim için en asil görevdir. Yazdıklarımı elbette beğeneceksiniz diye bir gerçek yok, ama birilerinin borazancısı olan KRALDAN ÇOK KRALCILARA şunu yazmadan yapamayacağım...!

Yıllarca onurlu ve bir okadarda gurur duyarak yaptığım GAZETECİLİK Mesleğine çok güzel şeyler sığdırdım. Zaman, zaman yaptığım haberler ve köşe yazılarından dolayı, bu güne kadar hep güzel tepkiler aldım. Bazen de kendini bilmez KRALDAN ÇOK KRALCILARDAN Tehditler aldım. Hep güldüm geçtim. Afedersiniz ama: ISIRAN KÖPEK DİŞİNİ GÖSTERMEZ Misali her şeyi zamana bıraktım!..

Yazmış olduğum yazılarından gocunanlar hep gocunmaları ile baş başa kalmış, zamanı geldiğinde ise haklılığımı anlamış, beni gördüğünde yüzünde oluşan ateş kırmızısını anlatmak bile çok zor geliyor bana.

Ben yazacam onlar gocunacak elbet!... Ben yazacam onlar yapacakları her hangi bir şey de,ya FERHAN ÇELEBİ duyarsa endişesi yaşayacaklar!...

Burdan her zaman dediğim gibi ; Memlekette bir çivi çakanın kölesi olurum. Yok bu Memlekette ve Memleketin İnsanına zarar veren olursa, Onun karşısında olurum. Bu böyle biline...!

Şakşakçı KRALDAN ÇOK KRALCILAR?

Bilmem ne demek istediğimi anladınız mı?

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat