Huzurun Başkenti Bitlis...

Tatvan 12 Ağustos 2017 22:37
Videoyu Aç Huzurun Başkenti Bitlis...
A
a

Huzurun hakim olmaya başladığı Bitlis, artık batı illerinden damat ve gelinlerin evliliklerine ev sahipliği yapıyor.

Yaklaşık üç yıldır Tatvan Devlet Hastanesinde Ortopedi Doktoru olarak görev yapan Halil Sezgin Semiz ve Tatvan Hüseyin Çelik Anadolu Lisesinde görevli Öğretmen Sipse Ak Bitlis Tarihi El-Aman Hanında gerçekleşen düğünle dünya evine girdiler. Bitlis Valisi ve Bitlis Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu'nun nikahlarını kıydığı törende nikah şahitliklerini Ak parti Bitlis Milletvekili ve Ak parti Genel başkan yardımcısı Vedat Demiröz Bitlisli İş adamı Zeki Peker Tatvan devlet Hastanesi Başhekimi Yaşar Akay ve Kübra Alemdar yaptı. Rüya bir düğünle hayatlarını birleştiren çiftin düğününe mesai arkadaşlarının yanı sıra cok sayıda davetli katıldı.

Nikah töreni sonrası çiftlere mutluluklar dileyerek tebriklerini ileten Bitlis Valisi ve Bitlis Belediye Başkan Vekili Vali İsmail Ustaoğlu "‘Sevgili Gençler; şu andan itibaren aile birliğiniz kurulmuştur. Evlenmede asil olan aile birliğinin ömür boyu mutluluk içinde korunmasıdır. Mutluluk karşılıklı sevi saygıya bağlıdır. iyi günleriniz olduğu kadar, kötü ve sıkıntılı günlerinizde olacak. Size düşen görev birbirinize destek olmanızdır. Şimdiye kadar Yüreğiniz ne dediyse onu dinlediniz. Kime işaret ettiyse ona yöneldiniz. Şimdi o iki yürek biz demenin mutluluğunu yaşıyor ve bizlerde buna şahitlik yapıyoruz. Bizim dileğimiz yüreğinizdeki bu sevginin hiç tükenmeden devam etmesidir.’’ Dedi.

Ak Parti Bitlis Milletvekili ve Ak parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz ise ‘’Öncelikle sayın valime çok teşekkür ediyorum. Hem valimiz hem belediye başkanımız olarak çok büyük bir görev üslendi nikah olunca bambaşka oldu bizler burada resmi olarak sizlerde maslarınızda fahri olarak bu nikaha şahitlik ettiniz. Aile toplumun en küçük ünitesi fakat en önemli güçlü yapısı bu nedenle saygı ve sevgi duymalı ülkemize milletimize hayırlı evlatlar vermenizi umut ediyor ve mutluluklar diliyorum" diyerek evlilik cüzdanını geline takdim etti.

Düğüne Ak parti Bitlis Milletvekili ve Ak parti Genel başkan yardımcısı Vedat Demiröz, Bitlis Valisi ve Bitlis Belediye Başkan vekili Vali İsmail Ustaoğlu, Ak parti Bitlis İl başkanı Nesrullah Tanglay, Bitlis İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Bitlis İl Sağlık Müdürü Koray Okur, Tatvan Devlet Hastanesi Başhekimi Yaşar Akay, Bitlisli İş Adamı Zeki Peker genç çiftin mesai arkadaşları ve çok sayıda davetli katıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat