Geylani’nin Proje Tanıtım Toplantısında İzdiham Yaşandı!

Tatvan 14 Mart 2019 11:57
Videoyu Aç Geylani’nin Proje Tanıtım Toplantısında İzdiham Yaşandı!
A
a

AK Parti Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani’nin 'Hizmet Bereket Getirir' Proje Tanıtım Toplantısı binlerce vatandaşın katılımıyla Fuar Sergi ve Kongre Binasında gerçekleştirildi.

AK Parti Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani’nin ‘Hizmet Bereket Getirir’ Proje Tanıtım Toplantısı binlerce vatandaşın katılımıyla Fuar Sergi ve Kongre Binasında gerçekleştirildi.

Binlerce insanın katılımıyla gerçekleştirilen proje tanıtım toplantısında sandalyelerde yer kalmayınca vatandaşlar programı ayakta izledi.

Tatvanlılar Kararını Geylani’den Yana Vermiş

İstihdam Projeleri, Turizm-Çevre-Spor Projeleri, Kültür-Sanat-Eğitim Projeleri ve Sosyal Projeler ile 4 başlık altında vatandaşlara yapılan proje sunumu ile Tatvan’a büyük bir dönüşüm ve gelişim yaşatmayı amaçlayan AK Parti Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani’nin ‘Hizmet Bereket Getir’ proje tanıtım toplantısına beklenenden fazla insanın katılması, Tatvan halkının Mehmet Emin Geylani’den yana karar verdiğini gösteriyor.
 
 AK Parti Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani’nin proje sunumundan önce yaptığı açıklamalar ise şöyle;
 
‘Tatvan’ımıza Yeni Bir Vizyon ve Çehre Kazandıracağız’

Başkan Adayı Geylani, ‘Hepimizin de bildiği gibi AK Parti bir hizmet harekâtıdır.  İktidara geldikten sonra ülkemiz büyük bir dar boğazdan kurtulmuş, Yapılan hizmetler ile Türkiye Dünya’da söz sahibi ülkeler arasına girmiştir. Gençlik kollarından bugün belediye başkanlığı adaylığına kadar yıllardır aktif bir şekilde bu hizmet hareketinde görev almak benim için bir onur kaynağıdır. Tatvan için bu güne kadar sürekli çalışmalarımız oldu. Tatvan’ı nasıl daha huzurlu, istikrarlı nasıl marka şehir haline getiririz diye araştırmalar yaptık. Allah’ın izniyle bugün Tatvan’ımıza yeni bir vizyon ve çehre kazandırmak İçin hazırladığımız Projelerimizi halkımıza sunuyoruz’ dedi.
 
‘Yaklaşık 1 buçuk Aydır İşinin Uzmanı Arkadaşlarımız İle Projeler Hazırladık’

Tatvan halkının herşeyin en güzeline ve iyisine layık olduğunu belirten Geylani sözlerini şöyle sürdürdü. ’20 tanesi ana proje olmak üzere toplamda 55 proje açıklayacağımız bu toplantıda bu güzel atmosferi görmek, bize layık görülen görevin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha gösterdi. Yaklaşık 1 buçuk aydır işinin uzmanı arkadaşlarımız ile projeler hazırladık. Bu projeler ile Tatvan hem ilimizin hem de bölgenin parlayan yıldızı olacak’ dedi.
 
Herkesin Gönlüne Dokunan Projeler Ürettik

Sanayi, Lojistik, Turizm, Tarım, Eğitim, Yenilenebilir Enerji Kaynakları, Sosyal ve Hizmete Yönelik çalışmalar ile 7’den 70’e herkese ve her kesimin gönlüne dokunacaklarını ifade eden Mehmet Emin Geylani,  ‘Devam eden alt yapı çalışmalarımızı hızlandırarak denetimli bir şekilde tamamlayacağız. Özellikle mahallelerimizde cadde ve sokak yollarını göreve gelir gelmez gerek onararak gerekse yenileyerek halkımızın bu konuda yaşadığı sıkıntıları gidereceğiz. Doğal gaz’ı Tatvan’ın en ücra noktalarına kadar götürerek herkesin faydalanmasını sağlayacağız. ‘Şehir Trafiği Eylem Planı’ ile çevre yolumuz tamamlanana kadar şehir trafiğinde yaşanan yoğunluğu gidererek halkımızın rahat nefes almasını sağlayacağız. Devam eden diğer projeleri tamamlayacağız’ diye sözlerini tamamladı.
 
AK Parti Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani yaptığı konuşmadan sonra projelerini sine vizyon eşliğinde halka açıkladı.

Programa AK Parti Bitlis Milletvekilleri Cemal Taşar ve Vahit Kiler, AK Parti Bitlis İl Başkanı Engin Günceoğlu, AK Parti Tatvan İlçe Başkanı Cemil Sayılgan, AK Parti il ve ilçe teşkilat mensupları, oda ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve 3 bin 500 den fazla vatandaş katıldı.

http://www.bitlisajans.com/video/ak-parti-tatvan-belediye-baskan-adayi-mehmet-emin-geylani-proje-tanitim-videosu.html
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat