Bitlisli Hemşerilerimizden Siyaset Atağı

Bitlis 3 Mayıs 2018 09:11
Videoyu Aç Bitlisli Hemşerilerimizden Siyaset Atağı
A
a

Bu güne kadar sandığa sadece oy kullanmak için giden batıdaki Bitlisliler artık Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde söz sahibi olmak için sandığa gidecekler.

Yapılan kamuoyu yoklamalarında Bitlisli olarak Bursa, Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde uzun zamandır gerek iş adamlığı ve gerekse Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri olarak büyük görevler üstlenen Yaşar İzsiz, Erol Ersan, Mehmet Çelikel, Mehmet Demir ve Bahattin Alageyik gibi isimler neden bizi temsil etmesin denildi.

İstanbul 1.Bölge Mehmet Çelikel, 2.Bölge Erol Ersan, 3.Bölge Yaşar İzsiz Ankara’dan Bahattin Alageyik ve Bursa’dan Mehmet Demir şimdilik düşünülen isimler.

Sayıları Batıda yüzbinleri bulan Bitlisliler artık kendilerini bu bölgelerde temsil edecek isimlerin olmasını istediklerini ve bunu yapabilmek adına hemşerilerini destekleyeceklerini dile getirdiler. 

Bakalım Bitlisli hemşerilerimizin bu istekleri karşılık bulacak mı?
 
1000
icon
bitlis li 4 Mayıs 2018 22:45

memleketlerinde dikili bir ağaçları bile olmayan aday adaylarımız mümkünse yasadıkları şehirde aday adayı olsalardı bu memleketten ellerini çeksinler yıllardır hep aynı oyun ve senaryo bu memlekette yasamayana oy yokk

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat