Bitlis'teki Belediyelere 32 Milyon Lira

Bitlis 25 Ağustos 2017 14:13
Videoyu Aç Bitlis'teki Belediyelere 32 Milyon Lira
A
a

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, son altı ayda Bitlis'teki tüm belediyelerimize  toplam 32 Milyon nakit kaynak sağladıklarını belirtti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, son altı ayda Bitlis'teki tüm belediyelerimize  toplam 32 Milyon nakit kaynak sağladıklarını belirtti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; "AFAD'dan onaylanarak belediyelerimize bugün aktarılan 14 Milyon ile beraber son altı ayda toplam 32 Milyon nakit destek sağladık. Bunun yanında ilgili bakanlıklardan belediyelerimize birçok hibe  araç temin ederek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk" dedi.

Demiröz, yatırımların aralıksız devam ettiğini belirterek, "Geçtiğimiz yıl yaşadığımız hain darbe girişimine rağmen Türkiye kaldığı yerden büyümeye, gelişmeye devam etmektedir. Bitlis'te yatırımlar son sürat devam ediyor. Daha iki hafta önce birçok eserin açılışını yaptık. Şu an sadece MEB de devam eden projelerimizin yatırım bedeli 40 Milyon. Bitlis için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Katkılarından dolayı Sayın Bakanlarımız ve bürokrat arkadaşlara teşekkür ediyoruz. 2023 hedeflerimize ilerliyoruz. Hemşerilerimizin de desteğiyle Bitlis'imiz için bütün gayretimizi ortaya koyacağız" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat