Bitlis’li sporculardan iki Türkiye şampiyonluğu daha

Bitlis 22 Şubat 2018 10:55
Videoyu Aç Bitlis’li sporculardan iki Türkiye şampiyonluğu daha
A
a

Türkiye Muaythai Şampiyonasında Bitlis’i temsil eden sporcular Mehmet Yalçın ile Hasan Eripek büyükler kategorisinde Türkiye şampiyonu oldu.

Bitlis Haber – Türkiye Muaythai Şampiyonasında Bitlis’i temsil eden sporcular Mehmet Yalçın ile Hasan Eripek büyükler kategorisinde Türkiye şampiyonu oldu.

Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından 13-18 Şubat tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Muaythai Şampiyonasına katılan 11 sporcudan ikisi Türkiye şampiyonu, ikisi Türkiye 2’ncisi, biri Türkiye 3’üncüsü oldu.

Türkiye şampiyonu olarak dönmenin mutluluğu içinde olduklarını ifade eden Kickboks ve Muaythai Bölge Başkanı Ömer Uğur “13-18 Şubat tarihleri arasında yapılan Türkiye Muaythai Şampiyonası’na gençler kategorisinde 5, büyükler kategorisinde ise 11 sporcumuz katıldı. Bu sporcularımızdan Mehmet Yalçın ile Hasan Eripek büyükler kategorisinde Türkiye birincisi oldu. Hamza Şentürk ile Serhat Demir gençler kategorisinde Türkiye ikincisi, Abdulselam Kurt ise büyükler kategorisinde Türkiye üçüncüsü oldu. Türkiye şampiyonu olan 2 sporcumuz aynı zamanda milli takıma girdi. Bu sporcularımız Mart ayı içerisinde Çek Cumhuriyeti’nde (Çekya) yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’na katılacak.” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat