Başkan Tekin, Üniversite Öğrencilerine Konferans Verdi

Bitlis 2 Aralık 2015 00:47
Videoyu Aç Başkan Tekin, Üniversite Öğrencilerine Konferans Verdi
A
a

Tatvan Esnaf Odası Başkanı ve Aynı zamanda Tatvan’ın tanınan iş adamlarından Emrullah Tekin, Bitlis Eren Üniversitesi Kariyer Geliştirme Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından organize edilen ‘’Kariyer ve İş Gelişimi’’ etkinliği kapsamında bir konferans verdi.

Tatvan Esnaf Odası Başkanı ve Aynı zamanda Tatvan’ın tanınan iş adamlarından Emrullah Tekin, Bitlis Eren Üniversitesi Kariyer Geliştirme Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından organize edilen ‘’Kariyer ve İş Gelişimi’’ etkinliği kapsamında bir konferans verdi. 

Öğrencilere Tecrübelerini Paylaşarak geleceğe dair yapmaları gereken konular hakkında tavsiyelerde bulunan Tekin, tecrübelerini anlatmanın yanı gelecekte neler yapmaları gerektiği hususunda öğrencilere tavsiyelerde bulundu.  

Konuşmasına çocukluğu ve geçmiş dönemlerde geçirdiği zor dönemlerini ve çalışma azmini anlatarak başlayan Tekin, mizahi uslubuyla öğrencilere keyifli anlar yaşattı. Programın ikinci bölümünde soru cevap kısmında öğrencilerin sorularına cevap veren Tekin, programın sonlarına doğru öğrencilerle birebir pazarlama konusunda drama çalışması yaptı.

Yapılan Konferansa Fen Edebiyat Fakültesi Profesör Temsilcisi Prof. Dr. Sezai Yalçın, Öğretim Görevlileri ve Çok Sayıda Öğrenci Katıldı.

1000
icon
samiii 31 Ekim 2017 19:11

başkan konuşmayı biliyor mu ki üniversite öğrencilerine konferans veriyor anlamdım. doçent mi prof mü):):)

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat