AK Parti Bitlis’e Sığmadı…

Bitlis 27 Mayıs 2018 01:41
Videoyu Aç AK Parti Bitlis’e Sığmadı…
A
a

24 Haziran’da yapılacak olan 27.Dönem Milletvekili seçimleri için Ak Parti Bitlis Milletvekili adayları bugün saat 16:00 da Bitlis İsmail Eren Spor Kompleksinde düzenlenen Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısına katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi.

Ankara’dan Bitlis’e gelen AK Parti Bitlis Milletveli Adaylar yüzlerce konvoyluk araçla, binlerce partilinin katılımıyla Muş Havaalanı’nda karşılandı. Konvoy halinde Muştan önce Güroymak’a gelen ardından Tatvan’a giden Ak Parti 27.Dönem Bitlis Milletvekili adayları Cemal Taşar, Vahit Kiler ve Fevzi Taşdemir bugün saat 16:00 da Bitlis İsmail Eren Spor Kompleksinde düzenlenen Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısına katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi.
Binlerce partilinin katıldığı Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısında, İsmail Eren Spor Kompleksine vatandaşlar sığmadı.
 
İlk olarak salondaki partililere seslenen Ak Parti Bitlis İl Başkanı Nesrullah Tanğlay, bizim adaylarımız diğer partilerin adaylarına bin çeker dedi.

‘Hesap yapanlar bizimle yol yürüyemezler’

Tanglay yaptığı açıklamada, ‘Değerli dava arkadaşlarım, bu davanın hesabını yapanlar elbette bizimle yol yürüyemezler, ama burada olanlar hasbi dava arkadaşlarımızdırlar. Bugün buraya katılan katılamayan tüm aday adaylarımıza da teşekkür ediyorum. Güzel bir günde, güzel bir toplantı için burada toplandık, çok şükür salon tıka basa dolu, hamdolsun. Bugün Muş havaalanından 3 milletvekilimizi aldık. Evet, adaylarımıza milletvekili diyorum çünkü Allah’ın izniyle bu seçimde 3-0 kazanacağız. Muş’tan çıktıktan sonra Güroymak ve Tatvan ilçelerimize bir konvoy ziyaretinde bulunarak adaylarımızı tanıtmış olduk. Bugün herkes buraya kendi gönül rızasıyla geldi’ dedi.

‘24 Haziran seçiminden hiçbir korkumuz yok’

Tanglay sözlerinin devamında, Şunu da söylemek istiyorum bizim şuan ki adaylarımız kusura bakmayın Bitlis deyimiyle diğer partilerin adaylarına 1000 çeker. Bu dönem bizim partimiz haricinde meclisi 2 vekil gönderdiler, bir kez olsun çarşıda, sokakta gördünüz mü? Bu memlekete ne yaptılar? 24 Haziran seçiminden hiçbir korkumuz yok. 24 Haziran saat 17:00 den sonra Bitlis tarih yazacak’ dedi.

Bitlis ve ilçelerinde yaşayan vatandaşların doldurduğu Bitlis İsmail Eren Spor Kompleksinde, Milletvekili adayları Cemal Taşar, Vahit Kiler, Fevzi Taşdemir birer konuşma gerçekleştirdi.

Aday adaylarının ismi okunarak teşekkür edildi. Aday adayların selamlama da Zeki Peker’in ismi okunduğunda salondaki partililer dakikalarca alkışlayıp tezahüratta bulundu.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat